Akrobaci - Gra zręcznościowa Janod

108,00 zł

JANOD JANOD

Informacja:

Gra, która wzbudza wiele pozytywnych emocji! Podczas zabawy dziecko ćwiczy koncentrację, planowanie i zręczność !W grze może brać udział aż 8 osób! Elementy wykonane są z kartonu i drewna. Celem gry jest jest stworzenie jak najwyższej wieży, co wymaga sporej dawki cierpliwości;)

Więcej szczegółów

Dostawa już od 8,00 zł
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawyNazwaCzas dostawyCena
InPost Paczkomaty InPost Paczkomaty 2-3 dni robocze Za darmo!
Paczka w RUCHu Paczka w RUCHu do 5 dni roboczych Za darmo!
InPost Kurier InPost Kurier 1-2 dni robocze Za darmo!
InPost Kurier - pobranie InPost Kurier - pobranie 1-2 dni robocze Za darmo!
Kurier 48 Kurier 48 2-3 dni robocze Za darmo!
DPD DPD 1-2 dni robocze Za darmo!
DPD - pobranie DPD - pobranie 1-2 dni robocze Za darmo!
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Odbiór w sklepie : Sokołów Podlaski ul. Skłodowskiej-Curie 14 Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 250,00 zł darmowa dostawa!

Udostępnij w mediach społecznościowych

Akrobaci

Gra zręcznościowa zapewniająca świetną zabawę!

Może w nią grać aż 8 osób! W zestawie znajduje się 20 okrągłych plansz a na nich po 10 kół w różnych kolorach, wyznaczających miejsca dla figurek akrobatów (w każdej rundzie po trzy figurki, zgodnie z kolorami, wyrzuconymi na kostkach). Każdy uczestnik gry buduje kolejny poziom wieży, ten który doprowadzi do upadku konstrukcji - przegrywa.

Gra Akrobaci to zarówno dobra zabawa jak i trening zręczności, strategicznego myślenia oraz cierpliwości. Doskonale sprawdzi się podczas jesiennych i zimowych wieczorów.

Produkt ten zapakowany jest w estetyczne pudełko a figurki akrobatów dodatkowo w woreczek. Plansze do gry wykonane są z solidnego kartonu. To wszystko sprawia, że gra Akrobaci często wybierana jest jako prezent.

Akrobaci Janod

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY

WIEK: 5-10 lat

LICZBA GRACZY: 2-8

ELEMENTY: 20 kartonowych plansz + 57 drewnianych figurek akrobatów + 3 drewniane kostki

CZAS ROZGRYWKI: 15 minut

 

INSTRUKCJA

PRZYGOTOWANIE DO GRY

Jedną kartonową planszę umieść na środku stołu. Pozostałe kartonowe plansze i figurki akrobatów rozdaj równo pomiędzy graczy.

ZASADY GRY

Każdy z graczy rzuca w swojej kolejce trzema kostkami na raz, następnie bierze pierwszą okrągłą planszę ze swojego stosu i ustawia na niej trzech akrobatów, zgodnie z kolorami, które wyrzucił na kostkach, tj. jeśli wyrzucił np. pomarańczowy, czerwony i żółty, musi umieścić figurki na polach w tych właśnie kolorach. Kolory akrobatów nie musza się zgadzać z kolorami na kostce i planszy. Jeśli na planszy jest kilka pól w którymś z kolorów, gracz może spośród nich wybrać dla swoich akrobatów jak najlepszą pozycję. Następnie gracz umieszcza swoją planszę na figurkach i kończy ruch. Kolejny gracz rzuca kostkami i stara się rozstawić swoich akrobatów tak, aby zachować równowagę konstrukcji, a następnie stawia planszę na akrobatach. Jeśli gracz wyrzuci 3 identyczne kolory na kostkach, sam wybiera kolor na którym stawia trzeciego akrobatę.

Celem gry jest stworzenie jak najwyższej wieży. Gracz, który doprowadzi do jej upadku – przegrywa.

Napisz opinię

Akrobaci - Gra zręcznościowa Janod

Akrobaci - Gra zręcznościowa Janod

Gra, która wzbudza wiele pozytywnych emocji! Podczas zabawy dziecko ćwiczy koncentrację, planowanie i zręczność !W grze może brać udział aż 8 osób! Elementy wykonane są z kartonu i drewna. Celem gry jest jest stworzenie jak najwyższej wieży, co wymaga sporej dawki cierpliwości;)

Napisz opinię