Lista produktów producenta: Goki

Drewniane zabawki Goki zachwycają ciekawymi rozwiązaniami dla dzieci w różnym wieku. Ich zaletą jest nie tylko atrakcyjny wygląd, przystępne ceny, ale przede wszystkim to, że pozytywnie wpływają na rozwój manualny i intelektualny maluchów. Goki to część dużej firmy Gollnest & Kiesel KG, która skupia kilka marek produkujących zabawki. Powstała 30 lat temu i obecnie uznawana jest za jednego z największych producentów drewnianych zabawek w Europie.


Marka Goki


Goki ma w swojej ofercie ponad 2000 różnych produktów, przede wszystkim drewniane zabawki, które pozwalają dzieciom na odkrywanie świata i poszerzanie swojej wiedzy na temat literek, cyferek, zwierzątek, kształtów. Rozwijają umiejętność skupienia uwagi, rozwiązywania łamigłówek, pozwalają na zabawę indywidualną i w gronie rodzinnym lub przyjaciół. Zabawki projektowane przez doświadczonych designerów z Niemiec, Włoch, Szwecji czy Izraela sprawiają, że dziecko codziennie nabywa nowe umiejętności, a wraz ze swoim wiekiem i poziomem rozwoju wykorzystuje je w różny sposób. Na szczególną uwagę zasługują drewniane klocki, sortery, łamigłówki czy przybijanki. Wśród zabawek Goki znaleźć można i te w bajecznych kolorach i te w barwach nieco bardziej stonowanych.


Bezpieczeństwo zabawek Goki


W przypadku zabawek liczą się oczywiście ich wygląd i ciekawe rozwiązania, ale także bezpieczeństwo materiałów, z jakich są wykonane. Marka Goki korzysta tylko ze sprawdzonych dostawców, którzy dostarczają do produkcji zabawek drewno różnego rodzaju, między innymi z klonu, buku, orzecha, lipy, jesionu, sosny i brzozy. Drewno jest impregnowane i malowane bezpiecznymi środkami na bazie wody. Zanim zabawki opuszczą linię produkcyjną, są doskonale sprawdzane w firmowym laboratorium i posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Firma Gollnest & Kiesel KG poważnie też podchodzi do ochrony środowiska i praw pracowników.