Lista produktów producenta: Brik

Nasza rodzima marka Brik obecna jest w sklepie Tu-Mamo za sprawą swoich produktów - kreatywnych, drewnianych zabawek dla dzieci w formie klocków, kostek, gier. Mała rodzinna firma rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku, produkując tradycyjne, drewniane klocki, które ze względu na dbałość o wykończenie i jakość, cieszą się olbrzymim zaufaniem rodziców. W ofercie Brik znaleźć można klasyczne komplety klocków konstrukcyjnych, gry rodzinne oraz zestawy edukacyjne. Zabawki tworzone są z myślą o dobrej zabawie, bezpieczeństwie, ale także z szacunkiem dla ekologii.


Polska marka zabawek drewnianych


Marka Brik tworzy klocki i opakowania do swoich zabawek z ekologicznych surowców. Zestawy są więc bezpieczne nie tylko dla dzieci, ale także dla środowiska naturalnego, a zabawa nimi sprzyja zwiększaniu świadomości ekologicznej. Dzieci i rodzice doceniają kontakt z naturalnymi materiałami, ich ciepło, zapach, wytrzymałość i ponadczasowość. Wielokrotnie drewniane zabawki Brik były chwalone na łamach ważnych wydawnictw, jako ciekawe akcesoria dla dzieci.


Klocki edukacyjne i konstrukcyjne


Klocki, które powstają z myślą o najmłodszych, są lekkie, idealnie mieszczą się w małych rączkach, mogą służyć także do nauki czytania czy wykonywania pierwszych, prostych działań matematycznych. Można bawić się nimi w domu, na spacerze, na kocu w ogródku, ale są też wykorzystywane w przedszkolach, szkołach i gabinetach pedagogów. Wśród asortymentu zabawek Brik znaleźć można różnorodne zestawy klocków konstrukcyjnych z drewna bukowego, a także klocki edukacyjne z literkami, cyferkami, kostki logiczne, domina oraz wieże drewniane typu Jenga. Zabawki mają stonowane kolory i wyraziste nadruki, dzięki czemu sprzyjają zabawie w skupieniu, sprzyjając też terapii maluchów, które mają problemy z koncentracją.