Lista produktów producenta: Small Foot Design

Zabawki drewniane cieszą się ogromną popularnością. Rodzice maluchów doceniają ich walory edukacyjne, trwałość, ciekawe kolory i brak elektroniki, a tacy producenci zabawek jak Small Foot Design udowadniają, że produkty ekologiczne i nieskomplikowane przynoszą dzieciom olbrzymią porcję radości.


Marka Small Foot Design


Niemiecka firma Small Foot Design została stworzona w 2002 roku. W jej ofercie znajdują się przede wszystkim zabawki z drewna, akcesoria dekoracyjne i prezenty dla najmłodszych dzieci i dla nastolatków. Zabawki Small Foot Design to przede wszystkim źródło kreatywnej zabawy, która przyczynia się do rozwoju wszystkich zmysłów dziecka i jego zdolności motorycznych. Wiele zabawek może być wykorzystanych w terapii logopedycznej, pedagogicznej i psychologicznej małych dzieci. Cechą zabawek Small Foot Design jest ich wysoka jakość oraz bezpieczeństwo. Marka korzysta z usług firm, które zapewniają znakomite wykonanie elementów, czuwa nad całym procesem produkcji i przekazuje je do testów w niezależnych jednostkach badawczych.


Small Foot Design to marka eko


Kupując zabawki Small Foot Design można mieć pewność, że wszystkie ich elementy zostały pozyskane z terenów do ponownego zalesienia. Zabawki Small Foot Design odpowiadają europejskim normom bezpieczeństwa, a nawet opakowania wykonane są z materiałów certyfikowanych. Każdą zabawkę można poddać recyklingowi. To oznacza, że firma nie przyczynia się do niszczenia środowiska naturalnego. Co więcej, przedsiębiorstwo zasilane jest energią elektryczną pochodzącą z kolektorów słonecznych i nawet korespondencja przesyłana jest metodą GoGreen. Wszelkie dokumenty i foldery marki Small Foot Design produkowane są z sortowanej makulatury zbieranej przez gospodarstwa domowe.