Kolorowe i bezpieczne bidony oraz kubki ułatwiają dzieciom naukę samodzielnego picia, ograniczając przy okazji tworzenie się bałaganu i plam na ubrankach. Lekkie, praktyczne i niecieknące naczynia stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach mogą być wykorzystywane w domu, w przedszkolu i w podróży do podawania wody, soków, herbatek lub mleka.

Kubki rekomendowane przez specjalistów

Logopedzi, ortodonci i pediatrzy zauważają, że dzieci, które długo korzystają z niekapków i butelek ze smoczkiem, mogą być zagrożone wadą zgryzu, a także miewają problemy z prawidłową wymową. Kubki i bidony z oferty Tu-Mamo mają konstrukcję, która zapewnia higieniczne podanie napoju bez obaw o jego wylanie, ale jednocześnie są neutralne dla rozwoju zgryzu u dzieci.

Nieprzeciekające kubki i bidony

Bidony i kubki ze słomką sprawdzą się znakomicie już w rączkach najmłodszych dzieci. Ustniki chronią przed rozlaniem napoju, są miękkie, więc nie podrażniają dziąseł, a wyprofilowane uchwyty ułatwiają samodzielne trzymanie kubków przez dzieci. Kubki i bidony ze słomką można zabrać ze sobą na spacer, włożyć je do torby i można mieć pewność, że nic nie zostanie zalane, a maluch w każdej chwili będzie mógł ugasić pragnienie. Wszystkie produkty do picia są kolorowe i atrakcyjne wizualnie, szybko więc stają się ulubionymi naczyniami maluchów.

Żaden z oferowanych przez Tu-Mamo bidonów i kubków nie zawiera BPA, Ftalanów i PVC. Produkty są łatwe w czyszczeniu, zarówno ręcznym, jak i za pomocą zmywarki. Nie tłuką się i nie mają ostrych krawędzi, dlatego polecamy je nawet rodzicom niemowląt.