Lista produktów producenta: Mudpuppy

Puzzle niezaprzeczalnie należą do jednych z najbardziej popularnych zabawek. Polecane są dzieciom w każdym wieku, ponieważ pozytywnie wpływają na spostrzegawczość, cierpliwość dzieci, na koordynację ręka-oko. Puzzle Mudpuppy z oferty Tu-Mamo cieszą się olbrzymim zainteresowaniem rodziców, szukających wartościowych i ciekawych produktów dla swoich dzieci. Piękne grafiki, ciekawe pomysły i dodatkowe atrakcje, jakie zapewniają, przyciągają miłośników układanek w wieku przedszkolnym i starszych.


Producent zabawek Mudpuppy


Marka Mudpuppy powstała w 1992 roku w Stanach Zjednoczonych i zaczęła produkować magnetyczne zabawki, które rozwijają kreatywność dzieci i wpływają korzystnie na ich wyobraźnię. Obecnie producent zza oceanu tworzy także gry edukacyjne, puzzle, kolorowanki oraz układanki dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zabawki Mudpuppy zapewniają dobrą zabawę, gwarantują miłe spędzanie czasu, ale także rozwijają umiejętności logicznego myślenia. Artykuły Mudpuppy tworzone są z trwałych materiałów, dlatego świetnie sprawdzają się jako prezent i przetrwają niejedną zabawę. Stąd też marka ma na koncie wiele niezależnych nagród, które świadczą o wysokiej jakości zabawek i o ciekawych koncepcjach ich pomysłodawców. Marka Mudpuppy, tworząc swoje puzzle, gry, klocki, współpracuje z artystami, którzy wzbogacają projekty o swoje graficzne pomysły.


Zalety zabawek Mudpuppy


Z asortymentu Mudpuppy polecamy w szczególności puzzle, które stymulują pamięć, koncentrację, sprawność manualną. Zabawki Mudpuppy przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia, mają ciekawe motywy, wyraziste kolory i są poręczne, można je więc zabierać w podróż. Zabawki typu puzzle, układanki, powinny trafić do każdego domu, w którym są dzieci, ale także do przedszkoli, szkół, do gabinetów pedagogicznych. Znakomicie uzupełniają terapię dzieci, motywując je do skupienia uwagi i rozwiązywania logicznych zagadek.