Wykonane z trwałego i bezpiecznego silikonu śliniaki ograniczają do minimum niebezpieczeństwo zabrudzenia ubranek i ułatwiają rodzicom sprzątanie po jedzeniu.

Pierwsze posiłki bez brudzenia

Małe dzieci otrzymują pierwsze stałe posiłki już po 4 miesiącu życia i to dla nich stworzono kolorowe, miękkie silikonowe śliniaki. Są delikatne w dotyku, odporne na wielokrotne mycie, a do tego nie wchłaniają plam i można je myć pod bieżącą wodą. Śliniaki z silikonu natychmiast wysychają i są gotowe do ponownego założenia. Dzięki nim chronione jest ubranko dziecka i najbliższe jego otoczenie: stolik, fotelik i podłoga. Śliniaki skutecznie zatrzymują resztki jedzenia i można je zabierać na spacer, w podróż, można zwijać i schować nawet w niewielkiej torbie.

Śliniaki dla malucha w każdym wieku

Nawet dziecko starsze, w wieku przedszkolnym, ma prawo pobrudzić się podczas jedzenia i picia. To zupełnie normalne! Jedzenie powinno sprawiać radość, a nie być przyczyną zdenerwowania z powodu zabrudzonego ubranka. Proponujemy regulowane śliniaczki, które można dostosować do wieku dziecka dzięki wielostopniowym zapięciom. Są niezwykle odporne, więc mogą służyć bardzo długo, stając się wieloletnim wyposażeniem każdej kuchni, w której stołuje się mały domownik. Silikon używany do produkcji śliniaków jest w 100% bezpieczny dla zdrowia, a możliwość mycia go w wysokich temperaturach z dodatkiem detergentów zapewnia śliniakom higieniczną czystość.