Lista produktów producenta: Kiokids

Dostępne w naszym sklepie produkty Kiokids zostały stworzone w Hiszpanii, ale wśród polskich rodziców cieszą się dużym zaufaniem. Kiokids to marka, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości akcesoriów, przede wszystkim do karmienia i picia dla dzieci i dorosłych. Cechują je: bezpieczeństwo materiałów, z których są zrobione, ponadprzeciętna estetyka i praktyczne rozwiązania, ułatwiające życie rodzicom karmiącym maluchy.


Produkty Kiokids


Kiokids tworzy pojemniki na żywność dla dzieci z bezpiecznego silikonu. Silikon to powszechnie wykorzystywany materiał w tej branży, ponieważ nie wchodzi w reakcje z gorącymi posiłkami. My proponujemy znakomite śliniaki Kiokids, które sprawdzają się przy karmieniu nawet najmłodszych dzieci. Są niezwykle trwałe, bajecznie kolorowe, miękkie i sprężyste, przyjemne w dotyku. Śliniaki z silikonu bardzo łatwo się czyści, ponieważ można je przemyć pod kranem. Są niezwykle gładkie, dlatego wszelkie zabrudzenia znikają z nich natychmiast. Tego typu śliniaki najlepiej chronią ubranie przed zaplamieniem i zmoczeniem deserem, obiadem czy soczkiem. Warto zabierać je na spacery i w podróże, ponieważ można je zwijać i zmieścić bez problemu nawet w małej torebce. Siedmiostopniowe zapięcia pozwalają na dopasowanie śliniaka idealnie do szyi malucha.


Bezpieczeństwo produktów Kiokids


Kiokids tworzy swoje produkty w Hiszpanii i wszystkie one mają odpowiednie atesty i certyfikaty, które dopuszczają je do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Silikon jest odporny na wysokie temperatury, jest gładki, nie ma ostrych brzegów, dzieci więc bez obaw mogą korzystać z silikonowych sztućców, miseczek czy właśnie śliniaczków. Akcesoria do karmienia Kiokids są utrzymane w spójnej stylistyce, nowoczesne, innowacyjne i atrakcyjne wizualnie dla małych dzieci i ich rodziców.