Lista produktów producenta: b.box

Kiedy w 2007 roku Monique Filer i Danielle Michael wprowadziły na rynek swój produkt: praktyczny i lekki przewijak zamknięty w pudełku, dały początek firmie B.Box. Nazwa jest skrótem od „baby box”, czyli właśnie od pierwszego, flagowego pomysłu firmy. Produkt ten był innowacyjny, kolorowy, praktyczny, dlatego rodzice bardzo go polubili, a marka zaczęła tworzyć inne przedmioty codziennego użytku dla dziecka i rodziców, kierując się hasłem
„zabawa i funkcjonalność to zwycięskie połączenie”.


Akcesoria do karmienia B.Box


Obecnie sztandarowymi produktami australijskiej firmy B.Box są akcesoria do karmienia i zaspokajania pragnienia dzieci. Dostępne są w sklepie Tu-Mamo i cieszą się olbrzymim zaufaniem rodziców. Są to produkty codziennego użytku, przeznaczone dla małych dzieci oraz pomocne ich opiekunom. Zapewniają komfort podczas karmienia, są kwintesencją najwyższej jakości, funkcjonalności i mają szerokie zastosowanie podczas spacerów, wyjazdów, karmienia w domu. Niewątpliwą zaletą wyrobów marki B.Box jest ciekawy design, który przyciąga uwagę szerokiego grona odbiorców. Kubeczki, ze względu na kolory, cieszą się powodzeniem także wśród dzieci.


Bezpieczne bidony na każdą kieszeń


Marce B.Box udało się połączyć wysoką jakość materiałów, z których tworzone są produkty, z ich przyjazną ceną. Firma dba o najdrobniejsze szczegóły, a projektując swoje akcesoria do karmienia myśli o spełnieniu wszystkim potrzeb rodziców i ich dzieci. Tak też powstały między innymi bidony ze słomką, które bez obaw można wręczyć małemu dziecku. Słomka wymusza odpowiedni sposób picia, przyczyniając się jednocześnie do prawidłowego rozwoju narządu mowy. Picie ze słomki polecają specjaliści rozwoju dziecka, logopedzi i pedagodzy. Ponadto kubki są kolorowe, łatwe w czyszczeniu za pomocą odpowiedniego zestawu akcesoriów, lekkie i nietłukące się. Pozwalają na wypicie napoju do ostatniej kropli, ponieważ słomka jest obciążona. W kubkach B.Box podawać można wodę, mleko, soki. Akcesoria do karmienia i picia są wolne od BPA, PCV i ftalanów, więc bezpieczne dla zdrowia dzieci i dorosłych.