Lista produktów producenta: Reflo

Kubeczek Reflo jest szlagierowym produktem marki o tej samej nazwie. Firma ma swoje początki w rejonie Cleveland w stanie Ohio. W Tu Mamo oferujemy kubki Reflo w różnych wersjach kolorystycznych, aby rodzice mogli kupić taki, jaki najbardziej podoba się im i ich dzieciom. Prosty pomysł na kubek do nauki picia sprawił, że marka Reflo znana jest obecnie na całym świecie.


Początki przedsiębiorstwa Reflo


Na pomysł stworzenia kubeczka treningowego Reflo wpadli w 2010 roku młodzi rodzice, którzy uczyli trójkę swoich małych dzieci, jak pić z otwartego kubka. To nauka niezwykle żmudna i kojarząca się z ciągłym rozlewaniem i sprzątaniem napojów, dlatego poszukiwali rozwiązania, które ograniczy wylewanie, a wytrenuje w maluchu umiejętność sprawnego posługiwania się takim naczyniem. Dzisiaj produkty Reflo produkowane są wyłącznie w USA, ale wysyłane do dystrybutorów i sklepów na całym świecie, także do sklepu Tu Mamo. Kubeczek jest niezwykle popularny wśród rodziców, bo idealnie dopasowany do rączek malutkich dzieci. Produkt Reflo przypomina tradycyjny kubek, ale ma dodatkową kontrolę przepływu napojów. Maluch otrzymuje więc naczynie, z którego bez nadmiernego wyciekania płynów, może próbować samodzielnego picia. To szybka droga to pozbycia się z domu butelek ze smoczkiem i niekapków. Płyn wydobywa się powoli, a dziecko może kontrolować ilość napoju. Plusem akcesoriów do picia Reflo jest też to, że wyglądają jak kubki dla dorosłych, a dzieci bardzo lubią używać takich samych naczyń, jak ich rodzice.


Bezpieczeństwo produktów Reflo


Każdy element wyprodukowany przez markę Reflo jest niezwykle bezpieczny dla zdrowia dzieci. Nie zawiera BPA i ftalanów i chociaż jest produkowany w USA, to spełnia europejskie normy i standardy: EN 14350-1, BS EN 14350-2, a także wszelkie wymagania i normy bezpieczeństwa polskiego Sanepidu. Ponieważ kubek Reflo można myć w zmywarce, w której poddawany jest działaniu wysokiej temperatury i dokładnie płukany z resztek i detergentów, można go bez obaw podawać małym dzieciom.