Lista produktów producenta: SPUNI

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Wszyscy znamy powiedzenie, że potrzeba jest matką wynalazku. Tym razem jednak to ojcowie, Marcel i Trevor, obserwując jedzące niemowlęta, wpadli na pomysł stworzenia łyżeczki innej niż wszystkie. Dzisiaj łyżeczki Spuni znane są na całym świecie i obecne także w Tu Mamo. Marka szczyci się produkcją kolorowych i niezwykle praktycznych akcesoriów do karmienia niemowląt, a rodzice uwielbiają łyżeczki Spuni, bo ułatwiają im podawanie pierwszych posiłków swoim dzieciom.


Marka Spuni


Amerykańska marka z siedzibą w Nowym Jorku, za sprawą ojców małych dzieci, produkuje łyżeczki do karmienia, które pełnią ważną funkcję podczas serwowania pierwszych posiłków maluchom. Dziecko, które do tej pory piło tylko mleko, nagle staje przed wyzwaniem podjadania deserków, zupek, przecierów, bo rodzice przekonują malucha, by otwierał buzię i połykał zawartość łyżeczki. Założyciele marki Spuni zauważyli, że łyżeczki dla dzieci są podobne do tych przeznaczonych dla osób dorosłych, tylko mniejsze, ale wciąż zbyt szerokie i zbyt głębokie, by dziecko czuło się komfortowo podczas spożywania posiłku. Opracowali więc łyżeczkę, która pod względem budowy idealnie pasuje do małej buzi niemowlaka. Produkty Spuni dzięki zwężonej formie umożliwiają łatwiejsze połykanie jedzenia bezpośrednio z łyżeczki oraz podawania dzieciom porcji o optymalnej wielkości. To zmniejsza też stres, który towarzyszy rodzicom podczas pierwszych karmień malucha.


Bezpieczeństwo wyrobów Spuni


Produkowanie akcesoriów do karmienia jest obarczone wielką odpowiedzialnością. Łyżeczki dotykają ust i jedzenia dziecka, dlatego muszą być maksymalnie bezpieczne, zarówno gdy chodzi o użyte materiały, jak i jakość wykonania. Spuni nie zdecydowało się na korzystanie z silikonu ani lateksu, ale na TPE, czyli elastomery termoplastyczne klasy medycznej. Taki sam materiał jest używany do smoczków uspokajających i smoczków do butelek dla niemowląt. TPE pokrywa zewnętrzną warstwę łyżeczek. Wewnętrzny materiał używany w łyżeczkach Spuni to polipropylen (PP) zatwierdzony przez FDA. Wszystkie materiały są nietoksyczne i zostały certyfikowane laboratoryjnie jako wolne od ftalanów, BPA, BPS i PVC.