Lista produktów producenta: MINIKOIOI

Świadomi rodzice poszukują produktów dla dzieci, które łączą walory estetyczne z praktycznym zastosowaniem podczas spełniania codziennych, rodzicielskich obowiązków. Marka Minikoioi wyróżnia się na rynku akcesoriów dla dzieci innowacyjnym wzornictwem, a także skrupulatnym podejściem do produkowania rzeczy bezpiecznych i praktycznych. Produkty Minikoioi są niezbędne podczas rozszerzania diety dziecka. Charakteryzują się trwałością, wysoką jakością, pastelowymi kolorami i świetnym wzornictwem, które jest ponadczasowe i zawsze modne.


Bezpieczeństwo produktów Minikoioi


Marka Minikoioi zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i produkcją akcesoriów do karmienia, czyli miseczek, talerzyków i łyżeczek dla niemowląt i dzieci. Są to produkty wykonane z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Silikon ma wiele zalet, których nie sposób nie docenić podczas karmienia dziecka. Nie odkształca się, nie wydziela zapachów i żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, nie zmienia smaku potraw. Silikonowe naczynia można myć w zmywarce, w gorącej wodzie, można podgrzewać w nich potrawy. Są wolne od lateksu, BPA, PCV i ftalanów. Naczynia silikonowe od lat sprawdzają się w kuchniach na całym świecie, kwestią czasu było powstanie akcesoriów do karmienia z tego wartościowego materiału.


Praktyczne używanie akcesoriów Minikoioi


Akcesoria do karmienia Minikoioi to nie tylko bezpieczeństwo, ale także przyjemność używania. Kolory naczynia te zawdzięczają barwnikom spożywczym. Miseczki i talerzyki posiadają mocne przyssawki, które zapobiegają ślizganiu się naczyń, a silikon jest tworzywem, które nie pęka. Sztućce z silikonu posiadają wygodne uchwyty bambusowe oraz są tak profilowane, by zachęcały do nauki samodzielnego spożywania posiłku.