Lista produktów producenta: TEKTORADO

Czasami najprostsze zabawki, z najbardziej podstawowych materiałów, cieszą najbardziej. Przekonać się mogą o tym dzieci, które otrzymają zabawkę Tektorado z Tu Mamo. Marka oferuje duży wybór zabawek do samodzielnego montażu. Zabawki są tekturowe, ale trwałe, w różnych kształtach i wzorach, zapewniają wielogodzinną kreatywną zabawę dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym.


Jak bawić się zabawkami Tektorado?


Przede wszystkim frajdą podczas zabawy z Tektorado jest samodzielny montaż wykonanych z tektury obiektów. Są to auta lub różne budowle, które dziecko samodzielnie składa lub korzysta z pomocy rodziców, co też uatrakcyjnia zabawę i jest dodatkową przyjemnością. Kiedy całość jest gotowa, można wszystkie ściany ozdobić według własnego pomysłu. Przydadzą się w takim przypadku farbki, kredki, naklejki, flamastry lub klej z brokatem, który pozwala na uzyskanie niesamowitych kolorów, obrazków i na stworzenie prawdziwego dzieła sztuki.


Zalety zabawek Tektorado


Zabawki Tektorado, chociaż wykonane w całości z tektury, są bardzo wytrzymałe, montaż nie jest skomplikowany i nie wymaga nożyczek ani kleju. Gotowe elementy z grubej tektury zsuwa się ze sobą, kierując się otworami i wypustkami oraz instrukcją obsługi. Walorem zabawek jest ich ostateczny wygląd, który zależy od pomysłu i kreatywności dziecka. Domek czy pojazd z tektury może stać się elementem wystroju pokoju malucha. Zabawki z kartonu Tektorado są więc bardzo rozwijające, wzmacniają umiejętności plastyczne dziecka, pobudzają jego wyobraźnię, a w przypadku wspólnej zabawy dzieci i rodziców, zbliżają rodzinę do siebie i sprawiają, że każdy spędza mile czas.


Kartonowy domek lub zagroda mogą też zastąpić domek z drewna, namiot z koców i poduszek oraz inne schronienia, które lubią małe dzieci. Zabawką można bawić się także na tarasie lub w ogrodzie, a po skończonej zabawie złożyć ją i schować w miejsce, w którym nie będzie przeszkadzać. Dla wielu rodziców jest to bardzo ważne ze względu na niewielką powierzchnię mieszkania.