Lista produktów producenta: InnoBaby

Produkty marki InnoBaby to przede wszystkim nowocześnie zaprojektowane i wyprodukowane w Korei Południowej gryzaki dla małych dzieci. Ciekawe formy gryzaków, poręczne wymiary i fantastyczne kolory zachęcają dzieci do sięgania po nie w trakcie zabawy, a także w ramach pielęgnowania bolesnych dziąseł. W Tu-Mamo mamy najpopularniejsze i najbardziej lubiane gryzaki tej cenionej marki.


Zabawka łagodząca ból ząbkowania


Małe dziecko, które zaczyna ząbkować, ma problemy ze snem i zabawą oraz jedzeniem. Ciągle popłakuje, wkłada rączki i wszelkie przedmioty do ust, obficie się ślini. Etap ząbkowania jest trudny zarówno dla pociechy, jak i rodziców, którzy szukają praktycznych, skutecznych sposobów na ukojenie rozpulchnionych dziąseł. Niezawodną metodą łagodzenia bólu podczas wyżynania się ząbków, jest podawanie dzieciom gryzaków. Maluch wkłada plastyczny i chłodny gryzak do buzi, zaciska na nim dziąsła, w ten sposób pozbywa się uczucia swędzenia, bólu i nieprzyjemnego kłucia. Schłodzone w lodówce albo zimną wodą gryzaki InnoBaby pozwolą dziecku na odczucie ulgi i spokojny sen lub radosną zabawę.


Gryzaczki marki InnoBaby są nie tylko śliczne, ale także sprzyjają prawidłowemu rozwojowi mowy. Pobudzają mięśnie warg, języka i policzków, by z czasem poprawić zdolności motoryczne jamy ustnej. Takie ćwiczenie przygotowuje malucha do spożywania pokarmów stałych, picia z kubków i do mówienia. Lekki i łatwy do trzymania uchwyt poprawia także koordynację ręka-oko.


Bezpieczeństwo produktów InnoBaby


Produkty InnoBaby tworzone są zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi i normami bezpieczeństwa, a sama marka jest laureatem nagrody National Parenting Center w 2013 r. Seal of Approval. Gryzaki można myć w zmywarce, dzięki czemu zachowują higieniczną czystość i nie wymagają dodatkowego zaangażowania pracy rodziców. Materiał TPE, z którego są wykonane gryzaki InnoBaby, jest odporny na bardzo wysokie temperatury wody oraz powietrza, nie jest toksyczny.