Lista produktów producenta: Hencz Toys

Zabawki Hencz Toys to cała seria pluszaków i zabawek sensorycznych, które powstały z myślą o najmłodszych dzieciach. Mają one być nie tylko przyjemne w dotyku, miękkie i bezpieczne, ale wzbudzać zainteresowanie maluszków, dla których zabawa to ćwiczenia wszystkich zmysłów.


Polska marka Hencz Toys


Hencz Toys to polska, rodzinna firma, która ogromną wagę przywiązuje do jakości oferowanych zabawek. Wszystkie elementy są zaprojektowane i wyprodukowane w naszym kraju, tylko z krajowych materiałów, które spełniają najwyższe europejskie normy. Każdy produkt, który opuszcza fabrykę Hencz Toys, ma dwuletnią gwarancję, ale często przechodzi z rąk do rąk i służy dzieciom przez wiele lat. Skrupulatny proces kontroli nie dopuszcza do tego, by w rączki maluszków trafiła zabawka niepełnowartościowa. Nic więc dziwnego, że rodzice, którzy wystrzegają się “chińszczyzny”, szukają właśnie takich polskich zabawek.


Sensoryczne zabawki Hencz Toys


Marka Hencz Toys produkuje zabawki gumowe do kąpieli, przytulanki, pluszowe książeczki oraz zabawki sensoryczne. Olbrzymim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pluszaki i miękkie książeczki, z których duża część posiada kontrastowe kolory. Kontrastowe zabawki, głównie w kolorach biało-czarnym oraz biało-czarno-czerwonym przykuwają wzrok najmłodszych pociech. Ponadto zabawki te szeleszczą, więc działają uspokajająco, mają kolorowe metki, które maluch może badać paluszkami i ustami, są tak zaprojektowane, by dziecko łapało je w rączki i ćwiczyło koordynację oraz chwyt. Zabawki Hencz Toys mogą towarzyszyć dzieciom od urodzenia podczas zabawy, snu, kąpieli i spacerów, a rodzicom dają pewność, że dziecko bawi się przedmiotem nie tylko ładnym, ale też bezpiecznym i rozwijającym zmysły.