Lista produktów producenta: Grimm's

Drewniane zabawki wzbudzają zachwyt u dzieci oraz uznanie ich rodziców. Te wykonane przez markę Grimm’s z wysokiej jakości drewna olchowego, bukowego, lipowego oraz klonowego cieszą się dużą popularnością i wciąż zyskują nowych fanów. Wyróżniają się nasyconymi kolorami, są dopracowane, solidne. Zabawki marki Grimm's produkowane są w Niemczech z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Warto przyjrzeć się, by wybrać zabawki ponadczasowe, trwałe oraz rozwijające kreatywne myślenie u dzieci.


Marka Grimm’s


Zabawki Grimm’s powstały w 1978 roku za naszą zachodnią granicą. Produkowane są z drewna z zasobów europejskich, z upraw zrównoważonych, dzięki czemu marka nie ma złego wpływu na środowisko. Cechami charakterystycznymi zabawek są nie tylko trwałość, ale także naturalne walory estetyczne drewna, które podkreślone zostały farbami pochodzenia roślinnego. Zabawki marki Grimm’s są więc lekkie, bajecznie kolorowe, piękne i ponadczasowe. Ich kolorystyka, jakość wykończenia i różnorodność sprawiają, że świetnie spełniają funkcję zabawki w dziecięcym pokoju, w przedszkolu lub szkole, mogą być rownież udanym prezentem urodzinowym i świątecznym. Wybierając zabawki Grimm’s, można być pewnym ich jakości, funkcjonalności i trwałości.


Zalety zabawek Grimm’s


Skupienie marki Grimm’s na produkcji zabawek drewnianych wynika przede wszystkim z zalet tego surowca. Drewno jest biodegradowalne, ciepłe w dotyku, pachnące i wyjątkowo trwałe, dzięki czemu zabawkami tymi bawić się mogą kolejne pokolenia dzieci. Proste konstrukcje zabawek w połączeniu z ciekawym pomysłem i bajeczną kolorystyką zachęcają do zabawy, wspierają kreatywność małych dzieci, niezależnie od tego, czy trafią w ręce grupy przedszkolnej, czy malucha, który bawi się samodzielnie. Drewniane zabawki Grimm’s są odpowiednie dla dzieci od 1 roku życia, a wykorzystywane nawet w szkołach i świetlicach szkolnych jako pomoce naukowe. Świetnie sprawdzają się w terapii pedagogicznej. Zachwyt wzbudzają także u rodziców i wychowawców, którym bliska jest metoda Montessori. Szczególną sympatię zyskała sobie kolorowa Tęcza. Ta pozornie prosta zabawka w całości wykonana z drewna pozwala na wielogodzinną kreatywną zabawę, która polega na sortowaniu, rozpoznawaniu kształtów, układaniu ciekawych wzorów. Nic więc dziwnego, że 12-elementowa Tęcza, zyskała nawet tytuł Zabawki Roku.