Lista produktów producenta: Sevi

W Tu Mamo bardzo cenimy sobie drewniane zabawki. A jeśli są one także kolorowe i kreatywne, kochamy je jeszcze bardziej. Dlatego w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć produktów marki Sevi. Sevi jest producentem z bardzo długą historią i ciekawą tradycją tworzenia drewnianych zabawek, które zaskakują pomysłowością i pięknem wykonania.


Marka Sevi


Marka Sevi pojawiła się już w 1831 roku za sprawą młodego drzeworytnika i mistrza intarsji Josefa Antona Senonera. Drzeworytnik otworzył wtedy fabrykę drewnianych zabawek, która z czasem stała się sławna na całym świecie, a w Europie uchodzi za najstarszą. Jej idea przetrwała do dzisiaj. Sevi co roku wprowadza ciekawe innowacje i koncepcje do swoich drewnianych, tradycyjnych zabawek, rozszerzając ofertę o kolejne, ciekawe stylistycznie produkty. Drewniane zabawki Sevi zaskakują i zachwycają dzieci oraz ich rodziców, zachęcają do zabawy i wpływają korzystnie na rozwój maluchów w każdym wieku. Marka Sevi tworzy zabawki ze świadomością, że swobodna zabawa jest najważniejszą formą aktywności dzieci, umożliwia ich rozwój manualny i emocjonalny. Nie zapomina jednak też o ciekawej kolorystyce i o wykorzystywaniu naturalnych materiałów, czyli pachnącego, wspaniałego drewna. W tej chwili z oferty Sevi można wybierać wśród zabawek edukacyjnych, klocków, gier drewnianych, figurek.


Bezpieczeństwo zabawek Sevi


Marka Sevi tworząc swoje zabawki, wykorzystuje nietoksyczne i odporne na ścieranie farby, dlatego zabawki te są przeznaczone nawet dla bardzo małych dzieci. Zabawki drewniane Sevi są stale testowane i zgodne ze wszelkimi wymogami i normami, które pozwalają na sprzedaż produktów w Europie. Zaletą drewnianych zabawek jest ich ponadczasowość, przyjemny zapach, trwałość. Jakość wykonania produktów Sevi pozwala na nieograniczoną zabawę, a nawet na przekazywanie ich z pokolenia na pokolenie.