Lista produktów producenta: TEGU

Klocki, czy to plastikowe, czy drewniane, wśród dzieci na całym świecie wzbudzają olbrzymie emocje. Wydaje się, że już nic nie zaskoczy w tej dziedzinie, a jednak Tegu, firma produkująca zabawki w Hondurasie, stworzyła kolejne, które potrafią przyciągnąć uwagę dzieci na wiele, wiele godzin. W Tu Mamo mamy innowacyjne, niezwykle ciekawe zestawy klocków Tegu, by każdy rodzic znalazł dla swojego dziecka zabawkę, która będzie kreatywna, bezpieczna i piękna jednocześnie.


Marka Tegu


Twórcami marki Tegu są bracia Will i Chris Haughey, którzy podczas projektowania drewnianych zabawek wpadli na pomysł, żeby dodać w nich magnesy. Dzięki magnesom zatopionym w drewnianych elementach dzieci mogą tworzyć niesamowite konstrukcje. Zabawa jest więc niezwykle kreatywna, twórcza, może trwać bez końca. Zabawki Tegu nawet najmniejszym dzieciom przynoszą wiele radości. Maluchy mogą tworzyć konstrukcje 3D, a kolorystyka klocków jest niezwykle różnorodna. Gotowe zestawy są zróżnicowane, ale wszystkie ze sobą kompatybilne.


Bezpieczeństwo dzieci i środowiska naturalnego


Zabawki Tegu są bezpieczne, wykonane z drewna, w pełni ekologiczne. Chociaż są kolorowe, to jednak pomalowane nietoksycznymi, trwałymi farbami z zachowaniem naturalnego wyglądu drewna. Postępowanie firmy Tegu jest niezwykle ważne także dla pracowników firmy. Mają oni wszelkie prawa socjalne i normowany czas pracy, a marka wspiera tereny Hondurasu poprzez sadzenie drzew w miejscu, gdzie ścięto je, by wyprodukować kolejne zabawki. W miejsce jednego ściętego sadzi się 100 nowych. W ten sposób do produkcji używa się drewna z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Stąd też cena zabawek, która nie należy do najniższych, ale jednak dla wielu rodziców ważna jest jakość klocków, bezpieczeństwo ich dzieci oraz poszanowanie dla naturalnego środowiska.