Lista produktów producenta: Tulula

Nauka mówienia, nazywania, logicznego myślenia i poprawa koordynacji przynoszą najlepsze rezultaty, kiedy maluch nie jest zmuszany do żmudnych ćwiczeń. Kierując się tą zasadą, marka Tulula stworzyła szereg gier, które pozwalają dzieciom na przyswojenie wiedzy w sposób przyjemny, przystępny i ciekawy. W Tu Mamo mamy ich spory wybór, by każdy rodzic znalazł zabawkę idealnie dopasowaną do wieku i zainteresowań swojej pociechy.


Marka Tulula


Marka Tulula stworzona została z myślą o potrzebach rodziców i pedagogów, którzy przykładają olbrzymią wagę do nowoczesnych metod edukacji. Gry Tutula mają więc atrakcyjną formę wizualną, a każdy ich element został pieczołowicie przemyślany. Wysokiej jakości materiały zebrane w staranny projekt znajdują swoje zastosowanie w domach, w przedszkolach, gabinetach terapeutycznych, pedagogicznych i logopedycznych. Dzieci bawiąc się produktami Tulula, są zaciekawione tym, co kryje się w kolorowym pudełku, odczuwają radość z poznawania zasad gier i z postępów, jakie czynią podczas codziennych zabaw. Gry Tulula są ponadto atrakcyjne wizualne i poręczne.


Wpływ gier na rozwój dzieci


Podczas codziennej zabawy grami Tulula dziecko dowiaduje się czegoś nowego o świecie, przyswaja nazwy rzeczy, zwierząt, przedmiotów, z którymi styka się codziennie, jak i od czasu do czasu. Maluch staje się kreatywny, poznaje świat i zasady, jakie nimi rządzą, rozwija słownictwo, logiczne myślenie, ale także kształtuje precyzyjne ruchy. Mądre gry i pomoce edukacyjne Tulula są znakomitym prezentem dla dzieci, ale i pomocą dla rodziców oraz specjalistów. Ponieważ w Tu Mamo mamy wiele gier tego producenta, można skorzystać ze zróżnicowanych zestawów i urozmaicać pociechom zabawę, zmieniając jej tematykę i ciągle poszerzając zasób słownictwa.