Lista produktów producenta: Incastro

Klocki to najbardziej kreatywna zabawka, jaką można podarować dziecku. Im więcej ma różnorodnych zestawów i klocków pozwalających na swobodne łączenie kolejnych elementów w większe budowle, tym więcej czasu spędzi z dala od elektronicznych gadżetów. Podczas budowy klockami maluch nie tylko ćwiczy swoją kreatywność, ale także spostrzegawczość i umiejętności manualne. Klocki Incastro to alternatywa dla innych, bardzo znanych zestawów. Zadziwiają prostotą, a jednocześnie niesamowicie wyróżniają się na tle innych propozycji na rynku zabawek dla dzieci.


Proste klocki z mnóstwem zastosowań


Produkty marki Incastro to włoskie klocki dla dzieci, które mają nietypowy wygląd elementów. Wszystkie przypominają kształtem literę X, mają elastyczną strukturę i pozwalają na tworzenie różnorodnych kombinacji. Dziecko, które ma do dyspozycji zaledwie cztery elementy, może je złożyć aż w 16 różnych kombinacji i to w wielu płaszczyznach. To pozwala na budowanie obiektów 2D oraz 3D. Mogą być to budynki, zwierzęta, statki kosmiczne czy samochody, właściwie wszystko, czego zapragnie budująca z nich pociecha. Co ciekawe, zabawki Incastro umożliwiają budowanie trwałych przedmiotów użytkowych, na przykład pudełek na materiały piśmiennicze czy ramek na zdjęcia. Maluch w ten sposób spędza czas w sposób niesamowicie kreatywny.


Zestawy klocków dla chłopców i dziewczynek


Klocki Incastro stworzone zostały z myślą o dzieciach od 4 roku życia, a różnorodne komplety mają od 40 do nawet tysiąca elementów. Zestawy są wielokolorowe lub mają kolorystykę lubianą przez chłopców albo dziewczynki.


Zabawka została wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły, co czyni klocki Incastro bezpiecznymi nawet dla najmłodszych użytkowników. Bawiąc się tymi klockami, dziecko sukcesywnie rozwija wyobraźnię przestrzenną, kreatywność, logiczne myślenie, a także cierpliwość i buduje relacje społeczne, gdy bawi się z rodzeństwem, kolegami lub rodzicami.