Lista produktów producenta: Lullalove

Przytulanki, zabawki i akcesoria do łóżeczka dla małych dzieci stanowią sporą część asortymentu Tu Mamo. Wybieramy je z uwagą i skupiając się na wysokiej jakości produktów. To dlatego proponujemy także fantastyczne dodatki do dziecięcych pokoików i zabawki Lullalove. Polska marka cieszy się naszym dużym zaufaniem i zdobywa serca rodziców niemowląt.


Polska marka zabawek


Lullalove jest polską firmą założoną w 2013 roku przez Annę Stankiewicz i Joannę Piątkiewicz. To kreatywne siostry, które wpadły na pomysł założenia firmy po wymyśleniu termoforu dla dzieci MR B. Termofor wspomógł łagodzenie nocnych bólów brzucha u syna jednej z nich. Akcesoria dla niemowląt Lullalove to przede wszystkim nowoczesny design i funkcjonalność. Przedmioty te mają też na celu wspieranie prawidłowego rozwoju dzieci z uwzględnieniem aktualnej wiedzy na temat integracji sensorycznej czy napięcia mięśniowego u maluchów. Wiele zabawek Lullalove dostępnych w Tu Mamo ma kolorystykę, która zwraca uwagę i rozbudza ciekawość dzieci. Kontrastowe kolory widoczne są nawet dla najmłodszych. Zabawki Lullalove wspierają rozwój zmysłów niemowląt, przede wszystkim wzroku, słuchu i dotyku. Z asortymentu Lullalove polecamy maty edukacyjne, pluszaki, poduszki i książeczki kontrastowe.


Bezpieczeństwo zabawek Lullalove


Zabawki Lullalove dostępne w naszym sklepie to przede wszystkim produkty stworzone z myślą o niemowlakach, tym bardziej ważna jest ich wysoka jakość i ich bezpieczeństwo. Akcesoria produkowane są w Polsce z materiałów i tkanin z certyfikatami oraz pozytywnymi opiniami najbardziej znanych instytutów badawczych. To dlatego też z powodzeniem sprzedawane są w Korei Południowej, Chinach, Australii, Japonii, na Tajwanie, w USA i w państwach Unii Europejskiej. Produkty są miękkie, miłe w dotyku, wykonane starannie i świetnie sprawdzają się także jako prezent dla dziecka i jego rodziców.