Lista produktów producenta: JANOD

Zaskakują feerią barw i pomysłami twórców - zabawki Janod, znane od 1970 roku to przede wszystkim gry, puzzle, klocki i układanki dla dzieci w każdym wieku. Marka Janod sprzedaje je w ponad 60 krajach na całym świecie, co sprawia, że uznawana jest za jedną z najbardziej znanych w branży zabawek drewnianych. Chociaż firma ma długą historię, zaskakuje nowoczesnym wzornictwem i produktami, które są kreatywne, edukacyjne i niezwykle atrakcyjne dla maluchów oraz ich rodziców.


Kreatywne zabawki dla maluchów


Dziecko, które ma do dyspozycji zabawki Janod może w każdej chwili oddawać się ulubionej rozrywce. Produkty te zachęcają do pchania, rysowania, budowania, dopasowywania elementów, tworzenia ciekawych rozwiązań kreatywnych i do naśladowania dorosłych w dziecięcy sposób. Jednocześnie gry, klocki, puzzle i inne zabawki drewniane Janod spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, posiadają wymagane w Unii Europejskiej certyfikaty, a rodzice mogą być pewni, że maluch ma w rękach produkt edukacyjny i odpowiedni do swojego wieku, bez ostrych kantów czy substancji, które zagrażają zdrowiu.


Zalety zabawek Janod


Zabawki firmy Janod, które Tu Mamo wprowadziło do swojej oferty, dopasowane są do potrzeb maluchów, ich wieku, zainteresowań i możliwości umysłowych oraz manualnych. Zapewniają beztroską i radosną zabawę, która wiąże się też z nieustającym rozwojem wszystkim zmysłów oraz całego ciała. Zabawa produktami Janod jest znakomitą okazją do ćwiczenia zręczności, koordynacji ruchowej i zdolności manualnych oraz sprzyja nauce nazywania kolorów i kształtów. Fantastycznie kolorowe zabawki Janod pobudzają wyobraźnię, uczą samodzielności, zachęcają do kreatywności, zwiększają umiejętności społeczne podczas zabawy z rówieśnikami, rodzeństwem i rodzicami. Zachwycają też jakością wykończenia, ponieważ są wykonane z naturalnego drewna, a przez to też trwałe i odporne na zniszczenia. Klocki, gry i inne akcesoria do zabawy Janod dostępne w Tu Mamo mają miłą w dotyku fakturę i przyjemny zapach. Posłużą nawet kilku pokoleniom.