Opieka nad dzieckiem wymaga odrobiny wprawy, zapasu pieluszek, kosmetyków, ubranek, ale także akcesoriów, które ułatwiają karmienie i zabawę. Dostępne w Tu Mamo akcesoria dla dzieci są funkcjonalne, estetyczne, wykonane z bezpiecznych materiałów i niezastąpione w codziennej pielęgnacji malutkich dzieci. Polecamy w szczególności dodatki do dziecięcego pokoju, naczynia, które ułatwiają serwowanie posiłków oraz bidony i kubki, z których maluch może uczyć się pić samodzielnie bez rozlewania płynów. 

Funkcjonalny pokój dla dziecka

Mieszkanie z małym dzieckiem wymaga zorganizowania miejsca do spania, przewijania, kąpieli i rozwijających zabaw. Pokój dziecięcy powinien być radosny, wypełniony produktami wysokiej jakości, które zapewniają dziecku harmonijny rozwój i bezpieczeństwo. Dodatki i akcesoria do pokoju dziecięcego wykonane z miękkich, atestowanych tkanin, umożliwiają maluchowi ćwiczenie całego ciała, a jednocześnie zabezpieczają malucha przed uderzeniem się. Są też atrakcyjne wizualnie i nadają się na prezent dla przyszłych rodziców.

Kolorowe naczynia na przepyszne posiłki

Wszystko, co zostało wymyślone specjalnie dla dzieci, powinno być wykonane starannie, posiadać certyfikaty bezpieczeństwa, ułatwiać rodzicom pielęgnację malucha i jego karmienie. Takich akcesoriów dla dzieci nie brakuje w naszym sklepie. Poręczne bidony i kubki oraz naczynia do podawania posiłków dzieciom są lekkie, łatwe w utrzymaniu w czystości i odpowiednio wyprofilowane, by maluch mógł uczyć się samodzielnego jedzenia i picia. Bidony i kubki, a także łyżeczki, widelczyki, talerzyki i miseczki należą do produktów nietłukących się, odpornych na zniszczenie i wysokie temperatury. Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych materiałów do ich produkcji rodzice mogą podawać pociechom posiłki w naczyniach, ale jednocześnie kolorowych i zachęcających do jedzenia nawet niejadki.