Lista produktów producenta: Viga

Dzieci kochają drewniane zabawki, ponieważ te są kolorowe, przyjemne w dotyku i umożliwiają im twórczą zabawę. Rodzice także je uwielbiają i chętnie kupują pociechom klocki, układanki i puzzle wykonane z drewna. Dorośli zwracają uwagę na ich trwałość i wysoką wartość edukacyjną. My staramy się, by oferta drewnianych zabawek zadowoliła i dorosłych, i ich pociechy. Dlatego też stałym elementem oferty Tu Mamo są drewniane zabawki Viga.


Marka Viga


Marka Viga Toy Manufacturing została założona w 2001 roku i przez te kilkanaście lat na rynku dała się poznać, jako profesjonalna firma zajmująca się zabawkami: ich projektowaniem, produkcją, promocją i sprzedażą. Viga importuje wysokiej jakości drewno bezpośrednio z Europy, by przy najwyższym standardzie zabawek zaproponować konkurencyjną cenę. Wszystkie oddziały firmy Viga są skupione na tym, by ostateczny produkt opuszczający fabrykę i trafiający do rąk dzieci, był bezpieczny, ciekawy, trwały i ponadczasowy. Marka Viga oferuje zabawki dzieciom w 60 krajach na świecie, między innymi w Europie Północnej, na Bliskim Wschodzie, w Japonii, Australii.


Bezpieczeństwo zabawek Viga


Wszystkie zabawki sprzedawane w Unii Europejskiej muszą spełniać bardzo wyśrubowane wymogi bezpieczeństwa. Tak samo jest z oferowanymi przez Tu Mamo drewnianymi zabawkami Viga. Są one zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa zabawek EN71, amerykańskim standardem bezpieczeństwa zabawek ASTM i standardem bezpieczeństwa zabawek w Chinach GB6675. Produkty Viga tworzone są w sposób innowacyjny, z naturalnych tworzyw, bez ingerencji w procesy ekologiczne. Zabawki są lakierowane i malowanie nietoksycznymi farbami. Drewniane zabawki Viga, a są to układanki, gry, klocki, polecane są przez nauczycieli i pedagogów, którzy zwracają uwagę na ich edukacyjny charakter.