Lista produktów producenta: Alexander

Gry edukacyjne to najlepszy sposób nauczania dzieci przez zabawę. Karciane, planszówki, memory lub w typie domina świetnie sprawdzają się nie tylko w domu, ale także w przedszkolu i szkole. Ciekawa graficznie gra, ale nie przesadzona, z prostymi regułami i czytelną instrukcją jest znakomitym prezentem dla przedszkolaka i ucznia. Wspólne granie z dziećmi zbliża rodzinę i sprawia, że każdy bawi się znakomicie. Zabawa z grami Alexander to pomysł na wspólne popołudnia, wieczory i na rozrywkę podczas wakacji.


Producent gier i zabawek


Alexander to polski producent, który zajmuje się projektowaniem i produkowaniem mądrych i edukacyjnych zabawek oraz gier, nie tylko dla dzieci, ale dla całych rodzin. Gry Alexander obecne są na rynku od ponad trzydziestu lat, nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Firmie przyświeca idea, że dzieci powinny uczyć się przez zabawę, dlatego zabawki uznawane są za niezwykle rozwijające spostrzegawczość, pamięć, inteligencję.


Jakość produktów Alexander


Chociaż zabawki, gry, planszówki i puzzle Alexander są proste, wyróżniają się niezwykle przejrzystymi zasadami, to jednak ich wykonanie jest staranne, a elementy zabawek trwałe. Dzięki temu z jednej gry może korzystać kilkoro dzieci. Produkty Alexander cieszą się uznaniem logopedów, pedagogów, terapeutów, którzy pracują z dziećmi w różnym wieku. Obecne są też w wielu placówkach edukacyjnych - przedszkolach i szkołach. W domu świetnie sprawdzają się podczas długich wieczorów, wyjazdów i zabaw w rodzinnym gronie. Gry, puzzle, układanki, memory można sprezentować dziecku w wieku przedszkolnym i szkolnym, by wspomagać rozwój intelektualny, ale także wtedy, kiedy dziecko wymaga ćwiczeń koncentracji i uwagi.