Lista produktów producenta: EPIDEIXIS

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Gry oraz książki, które są estetyczne i funkcjonalne, przydadzą się w każdym domu, w którym są małe dzieci. Są one skuteczną formą pomocy edukacyjnej, która służy dzieciom w nauce samodzielności, uruchamia procesy samokształcenia, przekazuje wiedzę o świecie, ale także zachęca do tego, by samemu uczyć się i zdobywać informacje. Z materiałów edukacyjnych korzystają rodzice, pracownicy szkół, przedszkoli, pedagodzy i inni specjaliści, którzy zajmują się szeroko rozumianym rozwojem dzieci w różnym wieku.


Wydawnictwo Epideixis


Wydawnictwo Epideixis znane jest ze znakomicie wydawanych materiałów edukacyjnych. Nad ich produkcją pracuje zespół merytorycznie przygotowanych specjalistów. Gry i publikacje Epideixis umożliwiają grupową lub indywidualną pracę z dziećmi także w domu. Są estetyczne, wysokiej jakości, funkcjonalne, ale także ekologiczne, bo wydawnictwo Epideixis wykorzystuje karton, oraz wodne farby i lakiery do ich produkcji, a nad procesem tworzenia gier i książek czuwa kontroler jakości. Zarówno pomoce dydaktyczne, jak i edukacyjne zabawki przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, a także dla tych, które mają specjalne potrzeby edukacyjne.


Nauka przez zabawę


Ważną ideą podczas nauki jest ta, która głosi, że edukacja powinna odbywać się przez zabawę, co przyspiesza proces przyswajania wiedzy. Wydawnictwo Epideixis wzięło sobie za cel produkowanie zabawek i gier mądrych, o wysokim poziomie merytorycznym i jakościowym. Dzięki zabawie dzieci rozwijają umiejętność logicznego myślenia i lepiej rozumieją otaczający ich świat. Dorosły, czy to rodzic, czy pedagog, może indywidualnie traktować każde dziecko, dostosowując tempo nauki do jego możliwości i wieku. Produkty wydawnictwa Epideixis to najlepszy sposób na mądre oraz aktywne wspieranie rozwoju dziecka i nie powinno ich zabraknąć w domu, przedszkolu, szkole lub gabinecie terapeuty, logopedy i psychologa.