Lista produktów producenta: Babaryba

Kiedy warto zacząć kupować książki dzieciom? Na to pytanie jest prosta odpowiedź: od dnia ich narodzin. Oferta książek dla najmłodszych, także z wydawnictwa Babaryba, udowadnia, że dziecku można czytać od pierwszych dni życia. Czytanie przed snem lub w ciągu dnia najpierw łagodzi lęki. Ciepły głos rodzica ucisza, sprawia, że maluch szybciej zapada w sen. Z czasem książki zaczynają pobudzać wyobraźnię dziecka, wpływają na jego wrażliwość, a także pokazują mu świat ten najbliższy, jak i niewidzialny gołym okiem. Sięgając po książki Babaryba, można bawić się razem z dzieckiem.


Wydawnictwo Babaryba


Wydawnictwo Babaryba wydaje klasyczne książki dla dorosłych, ale także dla najmłodszych czytelników, także tych, którzy jeszcze nie mogą czytać ich samodzielnie. Najbardziej znaną publikacją wydawnictwa jest książka “Naciśnij mnie”, która jest znakomitą zabawą dla dzieci i dorosłych. Sprawia ona, że książka staje się elementem twórczej zabawy, a każda jej strona jest niespodzianką. Publikacja została doceniona na całym świecie, a w rodzinnej biblioteczce nie może jej zabraknąć. Oprócz tej klasycznej pozycji są także inne książki dla dzieci, zarówno z wierszami, bajkami, jak i powieści przygodowe czy opowiastki obrazkowe, które w szczególności przyciągną wzrok najmłodszych odbiorców.


W ofercie wydawnictwa Babaryba nie brakuje też kolorowych encyklopedii, które poszerzają wiedzę o świecie dziecka i przydają się również jako kompendium i elementarz podczas przygotowań do szkoły i odrabiania lekcji.


Zabawa z książką Babaryba


Książki wydawnictwa Babaryba mogą być znakomitą motywacją do zabawy z dzieckiem. Wspólne odkrywanie kolejnych kart książki, ale także wykonywanie zadań zaleconych na kolejnych stronach, pozwala na twórcze spędzanie czasu nawet z najmłodszymi dziećmi, z którymi zabawa przychodzi rodzicom z trudnością. Przy książce okazać się może, że naciskanie, klaskanie, wydawanie dźwięków albo po prostu swobodne wygłupy stają się ulubioną formą spędzania wspólnego czasu.