Lista produktów producenta: Insignis

Wydawnictwa dla dorosłych coraz częściej decydują się na publikowanie książek dla dzieci. Dzieci to odbiorcy bardzo wymagający, krytyczni, a jednak dobrze przemyślane książki dla najmłodszych mogą stać się wizytówką wydawnictwa. Maluchy co prawda same ich nie kupują, robią to rodzice i to oni podejmują pierwszy wybór, ale to po reakcjach dzieci wyraźnie widać, czy książka zdobyła ich serce. Książki Insignis, niezwykle pomysłowe i stworzone z myślą o najmłodszych, stają się narzędziem do rozwoju zmysłów i intelektu dzieci.


Wydawnictwo Insignis


Wydawnictwo Insignis powstało w 2006 roku w samym sercu Krakowa i przede wszystkim publikuje książki popularnonaukowe, fantastyczno-naukowe, poradniki oraz beletrystykę. Historia wydawnictwa Insignis zaczęła się od wydania książki znanego prezentera telewizyjnego i dziennikarza motoryzacyjnego, Jeremy'ego Clarksona. Później pojawiły się uwielbiane na całym świecie książki kucharskie Jamiego Olivera, a także inne pozycje o różnorodnej tematyce doświadczonych autorów i debiutantów. Książki te, ze względu na ich jakość i udaną promocję, stały się pożądane i znakomicie się sprzedawały, co wpłynęło na rozwój całego wydawnictwa. Z czasem w ofercie Insignis pojawiły się także wartościowe książki dla dzieci.


Książki Insignis dla dzieci


Książki dla dzieci to nie tylko bajki i powieści, ale także publikacje, które wymagają od nich użycia wyobraźni, zmysłów, zastanowienia się i wykazania pewną wiedzą o świecie. Niektóre motywują maluchy do wyszukiwania różnic w obrazkach czy do spojrzenia na siebie i świat w nieco innym świetle. To źródła doskonałej rozrywki, ale także możliwość rozwijania zmysłów, pamięci wzrokowej, umiejętności obserwacji i zdolności koncentracji, jakże potrzebnej w codziennym życiu. Książka to także rozwój dziecięcych więzi społecznych, ponieważ wspólna zabawa z nią wymaga aktywności i nawiązywania kontaktów. Książki dla dzieci wydawnictwa Insignis są znakomitą okazją do codziennej zabawy rodziców z dziećmi.