Lista produktów producenta: Egmont

Czytanie książek to rozrywka, która potrafi łączyć pokolenia. Dorośli, którzy czytają książki dzieciom, powinni sięgać po pozycje wydawnictw z długą historią i ciekawą ofertą. Nie brakuje ich na rynku, a jednym z największych wydawnictw w Polsce jest grupa Egmont, która oferuje książki, gry planszowe, komiksy nie tylko dla maluchów, ale także dla młodzieży. Doświadczenie w wydawaniu różnorodnych publikacji Egmont ma bardzo duże, ponieważ powstało w 1878 roku. Książki Egmont są więc obecne w wielu domach, nie tylko w naszym kraju, ale także na świecie.


Wydawnictwo Egmont


Każdego roku na rynek książek, prasy i komiksów wychodzi nawet kilkaset publikacji wydawnictwa Egmont, które w naszym kraju obecne jest od 30 lat. Często publikacje te są nagradzane i wyróżniane w licznych konkursach i w plebiscytach, ale przede wszystkim kochają je odbiorcy. W ręce czytelników oddano już wiele serii z popularnymi bohaterami, między innymi z Asteriksem, Thorgalem czy z Kajko i Kokoszem. Nie brakuje też serii ekskluzywnych dla osób, które zbierają ciekawe publikacje. Znane są też gry planszowe wydawnictwa Egmont, niektóre nawet mają opinię kultowych. To zdecydowanie lider dziecięcego rynku wydawniczego: dobra powieści, ciekawe opowiadania, przejmujące bajki i radosne gry trafiają do serc dzieci, młodzieży i ich rodziców.


Misja wydawnictwa Egmont


Wydawnictwo Egmont przede wszystkim liczy na to, że dzieci i młodzi ludzie pokochają literaturę. Stąd też w ofercie ma wiele pozycji stworzonych przez autorów współczesnych, jak i dzieł klasycznych, które znane są od dziesięcioleci. Osoby, które podchodzą do książek kierowane sentymentem, na pewno znajdą także prawdziwe baśnie z przesłaniem. Warto poczytać je swoim dzieciom przed snem, by w przyszłości i one chętnie sięgały po największe dzieła literatury i nowe, niezwykle ciekawe książki Egmont.