Zabawki do przytulania to ukochane przez malutkie dzieci maskotki, miśki oraz oryginalne poduszeczki. Dzieci je kochają za miękkość i ciekawe kolory. Maskotka umila zasypianie, łagodzi lęki, towarzyszy w zabawie, podczas wycieczek lub pobytu w przedszkolu. Dla tych najmniejszych dzieci powstały kontrastowe zabawki do przytulania, które wpływają pozytywnie na rozwój wzroku malucha.

Nowatorskie zabawki kontrastowe

Pluszowe zabawki kontrastowe są miłe w dotyku i bezpieczne dla malutkich dzieci. Czarno-białe, czarno-biało-czerwone, są dla malutkich dzieci wyraźnie widoczne. Dziecko w wieku kilku tygodni nie widzi dość ostro i skupia wzrok tylko na kontrastowych przedmiotach, nie zaś na pastelowych.

Oferta zabawek do przytulania

Wśród proponowanych przez nasz sklep zabawek do przytulania są kontrastowe maskotki, poduszki, pluszowe książeczki i przywieszki do łóżeczka lub wózka. To niedrogie, niezwykle estetyczne i bardzo wartościowe zabawki sensoryczne, które nadają się dla dzieci od momentu ich urodzenia. Niektóre dzieci przywiązują się do swoich maskotek i chcą, by pozostały z nimi na zawsze. Za pomocą przytulanek w kontrastowych kolorach można ćwiczyć wzrok maluszka, uspokajać go, warto podawać mu maskotkę do zabawy. Poduszka do tulenia, miękka grzechotka albo zawieszka w wyrazistych, dobrze widzialnych dla niemowlaka kolorach będzie idealną zabawką do wyprawki dziecięcej.