Lista produktów producenta: Adamada

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Małe dzieci potrzebują produktów bezpiecznych, najwyższej jakości, przemyślanych, pozwalających na przyjemne połączenie nauki z zabawą. Chociaż zabawek dla dzieci nie brakuje także w naszym sklepie, to wciąż jedną z najpopularniejszych jest książka. Książki wydawnictwa Adamada przepięknie przedstawiają dzieciom świat i sprawiają przyjemność także czytającym je rodzicom.


Wydawnictwo Adamada


Wydawnictwo Adamada powstało w Gdańsku z inicjatywy osób, które przy całej miłości do dzieci pasjonują się także podróżami, sztuką i filozofią. Te pasje i doświadczenie w wychowaniu maluchów sprawiły, że wydawnictwo zdecydowało się na publikowanie przede wszystkim książek dla dzieci w wieku od 0 do 10 lat. To dlatego w ofercie wydawnictwa Adamada przeważają książki z obrazkami, łamigłówkami, kolorowanki, bajki oraz opowiadania, w szczególności polskich autorów. Adamada wydaje też publikacje przełożone z języka holenderskiego, francuskiego, belgijskiego i hiszpańskiego. Nie brakuje też książek aktywizujących, komiksów i ciekawych serii przeznaczonych dla najmłodszego odbiorcy. Wiele z nich zostało wyróżnionych i docenionych na polskim rynku. Wydawnictwo zostało też szybko pokochane przez dzieci i ich rodziców.


Wykorzystaj książki Adamada


Książki Adamada to wyjątkowe, ciekawe, pełne pozytywnych treści i pięknych ilustracji publikacje, które powinny znaleźć się w każdym domu, w którym mieszka dziecko. Dzięki książce czytanej przed snem maluch nie tylko szybciej zaśnie, ale także dowie się wiele o świecie. Nie tylko pozna historie zwierząt i ludzi, ale także szerzej spojrzy na uczucia, ludzkie problemy i dziecięce obawy. Czytając dziecku mądre książeczki Adamada, pobudzimy jego wyobraźnię i przeniesiemy słowami do innego świata. Dzieci, które słuchają bajek i opowiadań, uczą się utrzymywania koncentracji i budują ciekawe wypowiedzi, z czasem też chętnie samodzielnie sięgają po książki.