Zabawki wczesnorozwojowe powstały z myślą o najmłodszych dzieciach. Są proste, kolorowe, wykonane z bezpiecznych materiałów. Wszelkie klocki, układanki oraz puzzle dla niemowląt i dzieci rocznych nie są trudne do ułożenia, ale stymulują zmysł wzroku, koordynację ręka-oko, ćwiczą spostrzegawczość i cierpliwość. Przy okazji rodzice bawiący się z dziećmi, mogą maluchom przybliżać nazwy zwierzątek, kolorów oraz uczyć je rozróżniania kształtów.

Zalety układanek i puzzli

Wszystkie drewniane układanki i puzzle dostępne w naszym sklepie mogą stać się jedną z pierwszych zabawek każdego dziecka. Podczas zabawy szybko można dostrzec, jak dziecko rozwija się manualnie, planuje swoje działania oraz rozwiązuje ewentualne problemy. Taka zabawa, chociaż stateczna i spokojna, wspomaga pracę mózgu i przybliża dzieciom świat kolorów, kształtów, słów, nazw, zwierząt, wspierając także próby wypowiadania pierwszych słów. Spora część oferty naszego sklepu przeznaczona jest dla dzieci w wieku 12 miesięcy i mniejszych. Znajdź zabawkę idealną dla swojego dziecka i zobacz, jak codziennie zdobywa nową wiedzę oraz umiejętności.

Drewniane klocki

Proponowane przez nas zabawki wykonane są z drewna, by dziecko otrzymało przedmiot bezpieczny, miły w dotyku i niezwykle trwały. Drewniane puzzle, układanki i klocki nie łamią się, nie pękają, pozbawione są ostrych krawędzi i małych elementów. Baw się z dzieckiem i miej pewność, że zabawka będzie cieszyć malucha przez długi czas.