Lista produktów producenta: Dwie Siostry

Na rynku nie brakuje ciekawych książek dla dzieci, jednak wydawnictwo Dwie Siostry wciąż zdobywa kolejnych sympatyków. Ich książki należą do grupy najciekawszych, kreatywnych i pięknie ilustrowanych pozycji, których nie może zabraknąć na półkach w dziecięcym pokoju. Wspólne ich czytanie z dziećmi przynosi wiele radości całej rodzinie.


Wydawnictwo Dwie Siostry


Polskie wydawnictwo Dwie Siostry powstało w 2005 roku z inicjatywy trzech przyjaciółek, które książki darzą wielkim sentymentem. Od początku za zadanie obrało sobie wydawanie książek dla dzieci i młodzieży, ale tylko takich, które niosą mądre treści i okraszone są nietuzinkową grafiką. Każda książka z wydawnictwa Dwie Siostry przygotowana jest pieczołowicie i stanowi prawdziwe dzieło sztuki, łączące piękne kolory, fantastyczną kreskę oraz teksty przystępne, inteligentne i życiowe. Ilustracje w książkach tworzą wybitni graficy, a na kartach publikacji odświeżane są także klasyczne teksty najbardziej znanych twórców dziecięcych. Wydawnictwo daje też szansę debiutantom.


Książki, które uczą


Książki Dwie Siostry powstają według idei “edukacja przez zabawę”. Wiele publikacji motywuje dzieci do kreatywnego myślenia i działania. Niektóre pozwalają dzieciom na rysowanie, malowanie i wycinanie. Publikacje mają bardzo dobre opinie nie tylko najmłodszych odbiorców i ich rodziców, ale także krytyków i znawców literatury dziecięcej. Wydawnictwo wielokrotnie otrzymywało nagrody literackie, wyróżnienia, nominacje do książki roku, wiele pozycji uważanych jest za najlepsze książki obrazkowe na świecie. Kupując książkę Dwie Siostry, damy dzieciom najlepszy z możliwych prezentów, czyli wiedzę, rozrywkę i szansę na wszechstronny rozwój. Książki można kupować już niemowlętom. Maluchy łatwiej zasypiają, gdy obok rodzic czyta bajkę.