Drewniane gry dla dzieci to nie tylko świetny sposób, by rodzice spędzali aktywnie czas z dziećmi, ale także idealna forma gier zręcznościowych. Stabilne, ekologiczne, drewniane gry można dobrać idealnie do wieku dziecka. Bawić się nimi może maluch kilkumiesięczny, przedszkolak i uczeń. Zobacz, jakie zabawki proponujemy dla Twojego dziecka i wybierz grę, która cieszy, uczy zręczności i poszerza wiedzę o świecie: kolorach, kształtach, literkach i cyferkach.

Rodzinne gry z drewna

Wśród setek kolorowych i niezwykle pięknych zabawek znajdziecie gry drewniane, układanki, sortery, kolorowe labirynty, jak i klocki domina czy gier memory. Starsze dzieci chętnie sięgają po nie także wtedy, kiedy nudzą się podczas podróży. Dzięki takim grom będziesz aktywnie wspomagać rozwój ruchowy dziecka i jego zręczność. Atutem drewnianych gier jest także to, że mogą angażować wiele osób, dzięki czemu prosta gra zamienia się w ciekawą rodzinną rywalizację. Wspólna zabawa grami uczy współpracy, szacunku do kolegów i bliskich, bawi i daje wiele radości.

Wybierz grę dla całej rodziny

Drewniane gry są znane na całym świecie. Najpopularniejsza ich odmiana to oczywiście szachy. Drewno jest materiałem ciepłym w dotyku, ekologicznym, wytrzymałym i odpornym na uszkodzenia, co czyni je świetnym budulcem wykorzystywanym w produkcji zabawek nawet dla najmłodszych dzieci. W naszej ofercie znajdują się gry drewniane zręcznościowe, typu memory, odświeżone wersje domina. Znajdziecie także gry logiczne i proste układanki dla maluszków. Z gier można korzystać w domu, w podróży, ale także przedszkolu, szkole czy gabinecie pedagoga.