Lista produktów producenta: BUU

Zabawki, układanki i gry edukacyjne marki Buu zostały stworzone po to, by maluchy podczas zabawy przyswajały wiedzę oraz zdobywały kolejne umiejętności, wytężały swoje umysły i wzrok, nie nudziły się nawet wtedy, kiedy nie mają partnera do zabawy.


Producent zabawek Buu


Zabawki Buu pomagają dzieciom w nauce ortografii, ćwiczeniu pamięci, logicznego myślenia. Jednocześnie każdy element zabawki czy gry jest bezpieczny, atestowany i pochodzi ze sprawdzonych zakładów produkcyjnych. Zabawki powstały z pasji i w wyniku wieloletnich doświadczeń pomysłodawców. Najważniejsze są ich walory edukacyjne oraz uniwersalność produktów. W rękach najmłodszych dzieci stają się narzędziem do twórczego spędzania wolnego czasu. Maluchy mogą ćwiczyć nie tylko umiejętności kojarzenia, ale także motorykę, koordynację ruchów. Przyda im się to w szkole, podczas nauki pisania, czytania i liczenia. Z zabawy z Buu czerpią także dorośli, którzy powinni ćwiczyć pamięć i umiejętność logicznego myślenia. Wspólna zabawa zabawkami Buu zdecydowanie jest fascynująca i zbliża do siebie pokolenia. Każda gra zaś, pomimo swoich reguł, zasad i instrukcji może być używana na wiele sposobów i dostarczać wielowymiarowej rozrywki.


Bezpieczeństwo zabawek Buu


Producent zabawek Buu wykorzystuje tylko materiały naturalne i ekologiczne, czyli papier i drewno. Surowce do produkcji gier, łamigłówek, memory i innych zestawów do zabawy pochodzą wyłącznie z Polski, a dostawcy są starannie selekcjonowani. Każdy produkt spełnia bardzo restrykcyjne normy i jest wyprodukowany z uwagą. Drewno, jako materiał naturalny, jest biodegradowalne, ciepłe w dotyku, przyjemnie pachnie, nie niszczy się, dlatego zabawki Buu służą wiele lat.