Dzieci poznają świat od urodzenia. Robią to poprzez badanie przedmiotów wszystkimi zmysłami, ale także poprzez zabawę. Rozwijanie dziecka powinno odbywać się poprzez aktywny proces nauczania, idealnie dopasowany do stopnia rozwoju, a także z wykorzystaniem pomocy edukacyjnych, które przyciągają uwagę maluchów, kojarzą się z mile spędzonym czasem i radością.

Drewniane pomoce naukowe

Rozwijanie umiejętności dziecka powinno rozpocząć się jak najwcześniej, ale jednocześnie być dobrą zabawą, przyjemnością i przygodą. Wychowawcy i rodzice mogą odpowiednio dobierać pomoce naukowe, by przyspieszyć rozwój dziecka, uczyć je samodzielności, kształtować umiejętność logicznego myślenia i wyobraźni. Zabawki drewniane z naszej oferty mają klasyczne barwy, są nieskomplikowane, znakomicie wykonane i są niezwykle bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Doceniają je specjaliści rozwoju dzieci i opiekunowie najmłodszych.

Prostota i jakość

Proste układanki, sortery, klocki z drewna sprzyjają beztroskiej zabawie, a jednocześnie uczą rozpoznawania kształtów, liter, cyferek, motywują do zapamiętywania, kreatywnego dobierania kształtów, pogłębiają naturalną ciekawość dziecka. Nawet kilka minut dziennie z naszymi zabawkami sprawi, że maluch zdobędzie nowe umiejętności, zarówno te intelektualne, jak i motoryczne, dzięki którym lepiej będzie sobie radził w przedszkolu i szkole. Z produktów dostępnych w naszym sklepie korzystają chętnie same dzieci, jak i ich rodzice, pedagodzy, wychowawcy przedszkolni, także ci, którzy prowadzą zajęcia według programu Montessori.