Lista produktów producenta: Nasza Księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia to jedno z najstarszych wydawnictw książkowych w Polsce. Dzisiaj łączy tradycję z nowoczesnością, publikując książki piękne, klasyczne i współczesne, pełne uwielbianych przez dzieci w różnym wieku bohaterów. Obok znanych powieści wydawanych w Naszej Księgarni znaleźć można nowe pozycje książkowe, które zachwycają treścią i oprawą graficzną. Są idealnym prezentem dla dzieci, bo zachęcają do czytania, słuchania, poszerzania swojego słownictwa.


Klasyczne powieści i nowości


Wydawnictwo Nasza Księgarnia stara się przybliżyć polskim dzieciom najciekawsze książki z całego świata. Od "Kubusia Puchatka”, "Dzieci z Bullerbyn" przez "Ronja, córka zbójnika" i "Braci Lwie Serce”, po cały cykl o Muminkach i Mikołajku. Pracownicy wydawnictwa śledzą także zagraniczne nowości, co powoduje, że takie hity, jak "Dziennik cwaniaczka" czy "Fistaszki zebrane", szybko pojawiają się na półkach w dziecięcych pokojach. Nie brakuje też polskiej klasyki: "Przygody kota Filemona" i "Miś Uszatek" to pozycje ponadczasowe. Po książki te równie chętnie sięgają rodzice, którzy pragną zachęcić do czytania swoje pociechy.


Przepięknie wydane książki Nasza Księgarnia


W naszej ofercie książek wydawnictwa Nasza Księgarnia nie brakuje pozycji dla najmłodszych czytelników. Wyróżniają się one wartościowymi tekstami oraz niesamowitymi ilustracjami, które są połączeniem estetyki z nowoczesną kreską. Każda książka z wydawnictwa Nasza Księgarnia jest niezwykle wysmakowana graficznie, czym przyciąga uwagę dzieci oraz ich rodziców. Wydawnictwo znane jest także z różnorakich form. Oprócz klasycznych książek wydaje też książki układanki lub rozkładane harmonijki.


Edukacyjna rola książek Nasza Księgarnia


Rolą książek jest oczywiście edukowanie. Każda rozwija wyobraźnię oraz zacieśnia więzi między dziećmi i rodzicami podczas wspólnego czytania. Wiele książek pomaga także w terapii logopedycznej, w nauce rozpoznawania liter i płynnego czytania, a także w opanowaniu pojęć matematycznych. Dobra książka staje się towarzyszem dziecka. Maluchy chętnie po nie sięgają, gdyż kontakt z estetyczną książką jest niezwykle przyjemny.

Więcej