Lista produktów producenta: CzuCzu

Edukacyjne zabawki CzuCzu przeznaczone są dla dzieci w wieku od 0 aż do okresu szkoły podstawowej. Oferta CzuCzu producenta obejmuje książeczki, karty edukacyjne, zestawy z łamigłówkami i puzzle. Wszystkie one pomagają dzieciom poznawać świat, rozwijają ich wyobraźnię oraz oczywiście zapewniają wielogodzinną, wspaniałą zabawę całej rodzinie.


Specjaliści wydawnictwa CzuCzu


Wszelkie zabawki CzuCzu powstają na podstawie najnowszej wiedzy dotyczącej rozwoju dzieci od pierwszych dni życia. Z wydawnictwem CzuCzu pracuje zespół doświadczonych pedagogów i psychologów rozwojowych, którzy czuwają nad warstwą merytoryczną książeczek, gier czy kart edukacyjnych. Jednocześnie nad obrazkami i układem stron, pracują znakomici ilustratorzy. Cały zespół, dzięki połączeniu wiedzy i kreatywności, tworzy zabawki, które wspomagają rozwój społeczny, motoryczny, intelektualny, emocjonalny i twórczy maluchów. Zabawki CzuCzu warto dobierać zgodnie z wiekiem dziecka. Dostępne są bowiem zarówno takie dla niemowląt, jak i dla dzieci w wieku szkolnym, które rozpoczynają naukę matematyki, polskiego, geografii, przyrody, języków obcych. Zabawki w przyjemny sposób poszerzają wiedzę dziecka na temat otaczającego go świata. Pomoce edukacyjne mają formę książek, puzzli, układanek, plansz, a także laminowanych kart, które można zabrać ze sobą na spacer czy w podróż.


CzuCzu - bohater zabawek dla dzieci


Maluchy chętnie bawią się razem z bohaterem gier i książeczek CzuCzu. Chętnie spędzają z nim czas kreatywnie, w twórczy sposób, uczą się nowych liter, liczb, wyrazów, także tych w obcych językach. Zabawki CzuCzu są cenione przez specjalistów i lubiane przez rodziców, dostępne w wielu wersjach i korzystnych cenach. Kupując swoim pociechom zabawki wydawnictwa, możesz mieć pewność, że spędzają one czas aktywnie i wynoszą z zabawy olbrzymią dawkę wiedzy o świecie.