Lista produktów producenta: Trudi

Ukochane przez dzieci pluszowe zabawki nie tylko spędzają w objęciach maluchów całe dnie, ale także służą im w nocy. Dziecko, które ma ukochanego pluszaka, łatwiej zasypia, szybciej się uspokaja, traktuje zabawkę jak najlepszego przyjaciela. Maskotki Trudi to przepiękne pluszaki, idealne dla dzieci w wieku przedszkolnym. Można je zabierać na spacery i podróżować z nimi wózkiem lub samochodem. Są estetyczne, ale także bardzo bezpieczne.


Historia marki Trudi


Trudi to firma z włoskim rodowodem, która powstała w 1954 roku i już w latach 60. była znana w całych Włoszech. Swoją sławę zawdzięcza jakości zabawek i ich innowacyjności. Klienci, zarówno dzieci, jak i dorośli, docenili dbałość o szczegóły i piękno pluszowych zabawek. Na początku zabawki Trudi produkowane były z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, z czasem powstała także linia zabawek dla niemowląt. W roku 1992 firma Trudi pochwaliła się wyprodukowaniem misia, który miał tylko 7 cm wysokości i był najmniejszym misiem na świecie. W 2010 roku do kolekcji zabawek Trudi dołączono także piękne lalki.


Pluszaki marki Trudi


Zabawki pluszowe Trudi na pewno są ponadczasowe i wykonane z wielką starannością. Podczas projektowania i produkcji zabawek dużą wagę przywiązuje się do wykonania detali oraz do tego, by zabawka przetrwała długie lata. Pluszaka Trudi można więc zabierać zawsze ze sobą, a po wielu latach wciąż będą świetnie prezentowały się na honorowym miejscu w dziecięcym pokoju. Ponadto zabawki spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i są obecne na rynkach większości państw świata. Marka Trudi może pochwalić się licznymi certyfikatami i wyróżnieniami, które świadczą o niezmiennie wysokiej jakości zabawek. Zabawki Trudi przeznaczone są dla dzieci od pierwszego dnia życia.