Lista produktów producenta: Arson

W kształceniu dziecka i jego rozwoju ważne są nie tylko kontakty z pedagogami, specjalistami, ale także codzienna zabawa z rodzicami. Za pomocą gier dydaktycznych i logopedycznych można kształtować u dziecka prawidłowe nawyki mówienia, a także rozwijać ich umiejętności umysłowe i fizyczne. Wspólna zabawa grami czy klockami jest dla dzieci i rodziców przyjemnością, jeśli mają oni do dyspozycji ciekawe, przemyślane pomoce edukacyjne.


Pomoce dydaktyczne Arson


Wydawnictwo Arson działa na polskim rynku od 2007 roku i przez ten czas stworzyło dziesiątki pomocy dydaktycznych, logopedycznych i specjalistycznych służących dzieciom, ich rodzicom, a także terapeutom, nauczycielom, logopedom. Pomoce naukowe i zabawki Arson powstają na podstawie najnowszej, praktycznej wiedzy na temat prawidłowego rozwoju dziecka. W ofercie firmy Arson znaleźć można gry, klocki i zabawy logiczne, które uczą prawidłowej wymowy, wspomagają ćwiczenia grafomotoryczne, matematyczne, pamięciowe, ćwiczą koncentrację. Proste grafiki i ciekawe rozwiązania pomagają dzieciom w nauce i umożliwiają skuteczną terapię.


Zabawki Arson dla każdego dziecka


Klocki, gry i pomoce dydaktyczne Arson powstały przede wszystkim z myślą o dzieciach z zaburzeniami rozwojowymi, zagrożonych dysleksją. Są też przeznaczone dla dzieci z trudnościami w nauce i dla tych, które nie potrafią się skoncentrować. Często wykorzystywane są w żłobkach, przedszkolach, szkołach podstawowych i gabinetach terapeutycznych. Warto z nich jednak korzystać także w domu, również w zabawie z dziećmi, które rozwijają się w pełni prawidłowo. Są ciekawe, przemyślane, pozytywnie oddziaływają na dzieci w różnym wieku i pozwalają na świetną zabawę całej rodzinie. Te w formie układanek, gier planszowych oraz karcianych można zabierać ze sobą w podróż.