Lista produktów producenta: Manhattan Toy

Kolorowe, estetyczne, ciekawe - tak można opisać wszystkie zabawki marki Manhattan Toy. Powstały z myślą o najmłodszych pociechach, które przede wszystkim cenią ciekawą kolorystykę oraz miłe faktury i miękkość pluszowych maskotek. Kupując zabawkę Manhattan Toy, możesz mieć pewność, że wręczasz dziecku przedmiot piękny i bezpieczny, który będzie stymulował jego zmysły.


Marka Manhattan Toy


Manhattan Toy to marka amerykańska. Firma powstała już w 1979 roku, więc to już 40 lat, jak zabawki Manhattan Toy uczą, bawią, kształcą, rozwijają manualnie i umysłowo dzieci na całym świecie. Mottem firmy jest „Imaginations at play”, czyli zabawa z wyobraźnią. Wydawać by się mogło, że zabawki Manhattan Toy to klasyczne pomysły na maskotki, książeczki, drewniane układanki, tymczasem są one zaprojektowane innowacyjnie i tak, by inspirowały dzieci oraz ich rodziców. Są wykonane z oryginalnych materiałów, pełne stymulujących kolorów oraz faktur, dzięki czemu dziecko może podczas zabawy odbierać wiele bodźców. To kwintesencja nauki o świecie poprzez swobodną zabawę. Manhattan Toy ma w swojej ofercie aż 500 zabawek: puzzle trójwymiarowe, poduszki-przytulanki, lalki i akcesoria do nich, pluszowe książeczki, sortery. Wiele linii zabawek, na przykład Whoozit, Groovy Girls, Wimmer-Ferguson, Baby Stella otrzymało prestiżowe nagrody na międzynarodowych targach.


Bezpieczeństwo zabawek Manhattan Toy


Firma skupia się przede wszystkim na tym, by zabawki były wysokiej jakości. Każdy element zabawki jest trwały, bezpieczny, spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa nie tylko w swojej ojczyźnie, ale także na terenie Unii Europejskiej. W fabrykach Manhattan Toy zabawki są kompleksowo badane i testowane, zanim w ogóle pojawią się na rynku. Wysyłane są także do niezależnych instytutów badawczych. Zabawki te, ze względu na ich bezpieczeństwo, można podarować nawet noworodkowi.