Lista produktów producenta: Small Foot

Kreatywne zabawki powinny być podstawowym wyposażeniem dziecięcego pokoju. Te wykonane z drewna charakteryzują się niezwykłą trwałością, pluszowe sprawdzają się jako kompan podczas wycieczek, w przedszkolu czy przytulanka do spania, a wymagające od dzieci zdolności manualnych klocki, układanki, przewlekanki i inne, kształtują prawidłowy rozwój małych paluszków. Znakomite zabawki Small Foot Design przeznaczone są dla dzieci w wieku od 0 do 7/8 lat. Dają wiele radości, a jednocześnie są niezwykle bezpieczne.


Pomysłowe rozwiązania Small Foot Design


Small Foot Design to marka, która powstała w 2002 roku w Niemczech. Skupia się przede wszystkim na produkcji zabawek wykonanych z drewna: klocków, sorterów, układanek, przeplatanek, chociaż nie brakuje w jej asortymencie także pluszaków, korkowych przybijanek oraz gier. Zabawki niemieckiej marki zapewniają dzieciom przede wszystkim rozwój kreatywności, słuchu, wzroku, dotyku, a także odpowiadają za zdolności motoryczne i koordynację ręka-oko. Pomysłodawcy zabawek kierują się ideą, że zabawa pomaga w dorastaniu i nauce.


Bezpieczeństwo zabawek Small Foot Design


Zabawki Small Foot Design wyróżniają się niezwykle wysoką jakością oraz bezpieczeństwem, co wynika z wieloletniej współpracy projektantów z godnymi zaufania firmami produkcyjnymi. Nad całym procesem tworzenia zabawek dla dzieci czuwa dział kontroli jakości, a i tak zabawki są testowane dodatkowo przez niezależne jednostki badawcze.


Eko zabawki Small Foot Design


Do produkcji marka Small Foot Design używa wysokiej jakości drewna pochodzącego z obszarów ponownie zalesionych, a nawet opakowania zabawek są certyfikowane. Co więcej, firma Small Foot Design zaopatrywana jest w zieloną energię, która pochodzi z kolektorów słonecznych zamontowanych na dachach przedsiębiorstwa, a firmowa korespondencja czy katalogi produkowane są z makulatury. Kupując zabawki dla dzieci Small Foot Design, wspiera się więc myślenie proekologiczne.