Lista produktów producenta: WoodyLand

Uwielbiane przez dzieci i przez ich rodziców drewniane zabawki są kolorowe, trwałe, przeznaczone dla niemowląt, przedszkolaków i uczniów. Drewniane zabawki nie tylko służą do zabawy, ale spełniają funkcję ciekawych, trwałych i praktycznych pomocy edukacyjnych. Naturalny surowiec, z jakiego są zrobione, jest odnawialny, przyjemny w dotyku, a zabawki Woodyland to dodatkowo ciekawe pomysły i fantastyczne, nasycone kolory.


Woodyland - jakość i pomysł


Marka Woodyland ma czeski rodowód i opiera się na tradycji produkowania praktycznych i ładnych zabawek z drewna. Firma od wielu lat dynamicznie się rozwija i produkuje niezwykle ciekawe produkty dla dzieci i dorosłych, którzy zajmują się wychowywaniem i opieką nad maluchami. Obecnie w asortymencie ma około pół tysiąca ciekawych produktów. Wszystkie są bezpieczne, wykonane z atestowanych elementów i barwione nietoksycznymi farbami.


Zalety drewnianych zabawek


Woodyland produkuje zabawki drewniane, ponieważ mają one niezwykle dużo walorów. Są przede wszystkim bezpieczne, nie pękają, nie odkształcają się. Są ciepłe, przyjemne w dotyku. Wszelkie układanki, gry i sortery z drewna przeznaczone są nawet dla małych dzieci w wieku kilku miesięcy. Zabawa akcesoriami Woodyland wpływa korzystnie na rozwój wszystkich zmysłów malucha, na koordynację ręka-oko, w przyjemny sposób edukuje dziecko, przybliżając mu kształty, kolory i właściwości drewnianych materiałów.