Lista produktów producenta: Lelin

Zabawki Lelin to znakomite połączenie ponadczasowych pomysłów z naturalnymi materiałami. To produkty, które idealnie sprawdzają się w domach, przedszkolach i w szkołach, w których czas spędzają dzieci w różnym wieku. Piękne kolory zabawek, ciepło naturalnego drewna i pomysłowość twórców gier, układanek i akcesoriów do zabawy przekonują rodziców na całym świecie do zakupu produktów Lelin.


Dostępne i bezpieczne zabawki z drewna


Marka Lelin oferuje wysokiej jakości zabawki z drewna w bardzo rozsądnych cenach. Nic więc dziwnego, że są one sprzedawane od ponad 10 lat w krajach na całym świecie. Są estetycznie wykonane, klasyczne, ale w nowoczesnej odsłonie. Producent zadbał, by były one bezpieczne, dlatego są badane w akredytowanych laboratoriach.


Atuty ekologicznych zabawek Lelin


Zabawki ekologicznie świetnie łączą ciekawy wygląd z walorami edukacyjnymi. Wspierają prawidłowy rozwój sprawności motorycznej oraz koordynację wzrokowo-ruchową, mają pozytywny wpływ na rozwój abstrakcyjnego myślenia, dzięki czemu dzieci lepiej radzą sobie w przyszłości w szkole, zwłaszcza na lekcjach matematyki. Podczas zabawy bez wysiłku uczą się rozróżniania kolorów, kształtów, cyferek, literek. Produkty marki Lelin sprzyjają zabawie samodzielnej oraz w grupie rówieśniczej czy z rodzicami.