Lista produktów producenta: Classic World

Ogromny wybór zabawek drewnianych świadczy o tym, jak bardzo są one popularne. Ekologiczny materiał, jakim jest drewno, świetnie nadaje się do tworzenia pojazdów, klocków, układanek, puzzli przestrzennych i innych akcesoriów służących do zabawy. Drewniane zabawki Classic World są przykładem na to, że zabawka może być piękna, przemyślana, niezwykle trwała, idealna dla dzieci w różnym wieku-od niemowląt, po dzieci chodzące już do szkoły.


Etyczne zabawki Classic World


Firma Classic World tworzy swoje zabawki z przekonaniem, że wesoła zabawa oznacza wesołą naukę. To dlatego wszystkie produkty tej marki są niezwykle przemyślane i podczas swobodnej zabawy dają dzieciom olbrzymie możliwości edukacji. Nie chodzi jedynie o naukę o kształtach czy kolorach, ale także o ćwiczenie uwagi, koncentracji, zdolności manualnych. Nad każdą nową zabawką Classic World pochyla się nie tylko doświadczony zespół projektantów, ale także grupa doradcza złożona z rodziców i wychowawców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pomysłodawcom zabawek chodzi przede wszystkim o to, by zabawki dawały radość, ale także kształtowały odpowiednie postawy etyczne.


Wysoka jakość zabawek Classic World


Przedmioty, którymi bawią się dzieci, muszą być bezpieczne nie tylko dla nich, ale także dla środowiska. Marka Classic World używa do produkcji swoich zabawek drewna, które pochodzi ze zrównoważonych upraw, co świadczy o tym, że firma dba o przyszłość naszej planety. Jednocześnie wysoko podniosła poprzeczkę dla innych firm z tej samej branży, stawiając na jakość i rygorystyczny proces kontroli podczas całego cyklu produkcyjnego. To dlatego zabawki Classic World cieszą się na całym świecie olbrzymim zaufaniem rodziców, pedagogów, ale także innych, współpracujących z marką firm. Kupując zabawki Classic World, można być pewnym, że służyć będą przez długie lata.