Lista produktów producenta: Bino

Drewniane układanki to nieskomplikowane, ale bardzo ciekawe zabawki, które rozwijają wszechstronnie dzieci. Maluch, który bawi się układanką, musi na dłużej się skupić, ćwiczy swoją spostrzegawczość, wkładając klocki na swoje miejsca w układance, poprawia koordynację rączek. Układanki Bino są zabawkami dla dzieci w wieku przedszkolnym, przydają się w domu, podróży, podczas zajęć edukacyjnych.


Zabawki z czeskim rodowodem


Marka Bino to drewniane, niezwykle różnorodne drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat. Czeski producent znany jest na całym świecie ze swoich wysokiej jakości produktów i oferty prawie tysiąca różnych drewnianych klocków, kolejek, kuchenek, domków, tablic edukacyjnych, zabawek edukacyjnych, memory, puzzli, zabawek muzycznych, gier memory oraz prostych układanek obrazkowych z motywami z bajek z serii Krecik. Dzieci bawiąc się nimi, poznają nowe wyrazy, kolory, kształtują swój zmysł wzroku, ale także otaczają się przedmiotami niezwykle estetycznymi.


Ukochany Krecik


Dzieci, które dzisiaj mają kilka lat, znają Krecika za sprawą bajek, gadżetów i zabawek z jego wizerunkiem, chociaż to współcześni 30-40 latkowie pamiętają tę postać z animowanych filmów. Krecik powstał w 1957 roku i szybko stał się ukochanym przez dzieci zwierzątkiem w ponad 60 krajach na całym globie, a krótkie bajki z Krecikiem gościły na ekranach także polskich telewizorów. Krecik jest też bohaterem książek i kolorowanek, a jego sympatyczny wizerunek wykorzystuje także marka Bino, produkując swoje drewniane zabawki dla dzieci. Układanka Bino z Krecikiem będzie więc znakomitym prezentem dla małego miłośnika uroczego zwierzaka rodem z Czech.


Bezpieczeństwo drewnianych układanek Bino


Drewniane zabawki cechują się ładnym zapachem, są przyjemnie ciepłe w dotyku, biodegradowalne i ekologiczne. Producent zabawek Bino spełnia wszelkie normy i dyrektywy UE. Rodzice mogą mieć więc pewność, że układanka będzie w pełni bezpieczna dla dziecka. Ponadto każda układanka Bino posiada kolorowe opakowanie oraz ma polską instrukcję obsługi.